HayatKariyerim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HayatKariyerim

Hayat Sensin! Şehir Seni Bekliyor! Çizgini Çizmeye Başla!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ahmetcan KAYA

2 posters
YazarMesaj
Temha35

Ahmetcan KAYA Empty
MesajKonu: Ahmetcan KAYA   Ahmetcan KAYA Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 12:34 pm

beni oyuna krallwolf davet etti
Admin
Admin

Ahmetcan KAYA Empty
MesajKonu: Geri: Ahmetcan KAYA   Ahmetcan KAYA Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 12:40 pm

Kabul Edildi Hoş geldiniz. Siz artık HAYKAR'ın bir sakinisiniz.
Yapmanız gerekenler
Saat 10'da

Saat 18'de

tek
tek ya da bu saatlerden önce ... bu saatlerde yapacaklarınızı
çalışmalarım olarak yazmanızdır. Örnekte göreceksiniz. Aynı zamanda bir
herhangi bir iş saatinden önce girerek plan'da yapabilirsiniz.
Yapacaklarınız...
Belirli saatlerde bunları yollayın...
9'dan önce:(sonrada yollayabilirsiniz fakat 9'daki iş saatini kaybedersiniz=
Boş zamanlarımda : (örn.) spor yaparak kasabayı turlayacağım halkı görmek ve konuşmak istiyorum
Çalışmalarım:
saat 10:00 - saat 18:00 ... ya da tek birini yazarsınız ve diğer saate başka bir şey yaparsınız(tavsiyemiz)
-Derslere geç kalma
-Yeni aldığım xxx adlı kitap üzerinde çalış
-İşe girmek için xxx adlı mekana başvurdum

Saat 19:00 ve 20:00 arasında cevap gelir
(örn.)
Boş
zamanlarımı spor yaparak geçirdim bu sağlığım için iyiydi aynı zamanda
Kıyı Mahallesi sakinleriyle sohbet ettik. Çok iyi insanlar... xxx adlı
kişiyle karşılaştım acaba ona sayfasından bir merhaba desem mi?

Saat 10'da
Hemen okula gittim ders çıkışta aldığım kitabı okumaya çalıştı off gerçekten zor ama yaparım!
Ayrıca
xxx adlı mekandaki işe kabul edildim çok mutluyum. Ders çıkışlarında
gelmemi söylediler. Ayrıca kitap okuduğumda bildirmiştim.Vaktim
olacağını söylediler artık xxx adlı mekanda xxx H.Liraya çalışıyorum.
Saat 18'da
Hemen okula gittim ders çıkışta aldığım kitabı okumaya çalıştı off gerçekten zor ama yaparım!
Ayrıca xxx adlı mekandaki işe kabul edildim çok mutluyum.
.
.
.
Eğer
siz her saate ayrı program yaparsanız sizin için en iyisi olur. Ama
daha iyiside her saatte girip duruma göre program yapmanızdır. Bir
saate program hazırlamak için o saatten önce girin yeter : )

HOŞGELDİN ''AHMETCAN KAYA''
https://hayatkariyerim.yetkin-forum.com
Temha35

Ahmetcan KAYA Empty
MesajKonu: Geri: Ahmetcan KAYA   Ahmetcan KAYA Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 2:56 am

Saat 10:00

BOŞ ZAMANIMDA YAPTIKLARIM

-Kasaba sakinleri ile sohbet et kendine uygun iş varmı diye bir bak

ÇALIŞMALARIM

-Oto Galeri YE git ve temizlikçi olarak başvur
Admin
Admin

Ahmetcan KAYA Empty
MesajKonu: Geri: Ahmetcan KAYA   Ahmetcan KAYA Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 12:54 pm

Temha35 demiş ki:
Saat 10:00

-Kasaba sakinleri ile sohbet et kendine uygun iş varmı diye bir bak

ÇALIŞMALARIM

-Oto Galeri YE git ve temizlikçi olarak başvur

Kasaba sakinleri ile sohbet ettim sanırım iş ilanlarından bakmam gerek...

Çalışmalarım:
-Oto galeriye gittim ama ilanı kaldırmışlar ya olsun bana iş mi yok?
Temha35

Ahmetcan KAYA Empty
MesajKonu: Geri: Ahmetcan KAYA   Ahmetcan KAYA Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 4:16 pm

Saat 18:00

İşin olmamasına çok üzüldüm ve biraz uyudum kalktıktan sonra tekrardan iş ilanlarına baktım ve sanırsam uygun bir iş buldum aşağı inip mahalle sakinleri ile biraz sohbet ettiken sonra iş başvurusu için yola çıktım FAKAT GİTMEDEN ÖNCE DUA ETMEK İÇİN CAMİYE UĞRADIM İNŞALLAH BU İŞ TEKLİFİMİ KABUL EDERLER

ÇALIŞMALARIM

Gökdelenlere gidip temizlikçi olarak iş başvurusunda bulundum umarım kabul edilirim
Admin
Admin

Ahmetcan KAYA Empty
MesajKonu: Geri: Ahmetcan KAYA   Ahmetcan KAYA Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 7:27 pm

Temha35 demiş ki:
Saat 18:00

İşin olmamasına çok üzüldüm ve biraz uyudum kalktıktan sonra tekrardan iş ilanlarına baktım ve sanırsam uygun bir iş buldum aşağı inip mahalle sakinleri ile biraz sohbet ettiken sonra iş başvurusu için yola çıktım FAKAT GİTMEDEN ÖNCE DUA ETMEK İÇİN CAMİYE UĞRADIM İNŞALLAH BU İŞ TEKLİFİMİ KABUL EDERLER

ÇALIŞMALARIM

Gökdelenlere gidip temizlikçi olarak iş başvurusunda bulundum umarım kabul edilirim

Camide biraz dua ve ibadet ettim bu bana huzur verdi...

Çalışmalarım
Gökdelenlere gidip temizlikçi olarak başvurdum... Korkutucu ama kabul edildim...
Temha35

Ahmetcan KAYA Empty
MesajKonu: Geri: Ahmetcan KAYA   Ahmetcan KAYA Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:15 pm

SAAT 10:00

Bugün kendimi biraz kötü hissettim vede nurten hanıma görünmek için hastaneye gittim yapılan test sonuçlarında kanser olduğum ve 1 aydan bile az bir ömrümün kaldığı sölendi çok geçirdim oracıkta bayılmışım kendimi hesatane kokula yatakta buldum serum takılıydı ilaç tedavisi ve kemoterapi için çok geç kalınmıştı abna sadece son günlerini iyi geçir denmişti serumu asi bir tavırla çıkardım ve penceren kaçtım koşmaya başladım bir yandanda ağlıyordum ama ne yazıkki gerçeklerden kaçılmıyordu mahalle sakinleri ile vedalaştım dediler ki nereye dedim uzaklara çok uzaklara mahallenin ufağı ve benim çok sevdiğim can durumu anlamışki ayağıma sarıldı gitme dedi ama gitmek zorundayım ben istemesem bile gitmek zorundayım gitmek zorundayım....

ÇALIŞMALARIM

Son günlerimi geçirmek için tatile çıktım havaiye Smile Bu Kalan son 5 günüm çok iyi geçirmek istiyorum

(ADMİNİM ÖSS NEDENİYLE OYUNU BIRAKIYORUM ONAYLAYINIZ LÜTFEN )
Temha35

Ahmetcan KAYA Empty
MesajKonu: Geri: Ahmetcan KAYA   Ahmetcan KAYA Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:23 pm

SAAT 18:00

Sonunda geldim ne uzun yolmuş git git bitmedi gitmeden önce işten istifa ettim 350 hl için temizlikçi olmaya deymez kıyıda köşede birikmiş olan paramla burdan 5 yıldızlı bir otelde bir oda kiraladım ve son 5 günüm burda geçecek

aman allahım oda ne odama girdim ilk işim pencereye gitmek oldu ve bir melek gördüm bu nasıl bir melektir ki hem güzel hem hırçın sanırsam aşık oldum ama yapamazdım gidemezdim yanına elini tutupta seni seviyorum diye haykıramazdım ki haykırsam bile karşılık görsem bile onu yarı yolda bırakacaktım

yapamazdım...

İŞLERİM

Gördüğüm meleğin bütün gün peşinde dolaştım onu uzaktan izlemek bana yetiyordu.
Admin
Admin

Ahmetcan KAYA Empty
MesajKonu: Geri: Ahmetcan KAYA   Ahmetcan KAYA Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 4:57 pm

Temha35 demiş ki:
SAAT 10:00

Bugün kendimi biraz kötü hissettim vede nurten hanıma görünmek için hastaneye gittim yapılan test sonuçlarında kanser olduğum ve 1 aydan bile az bir ömrümün kaldığı sölendi şok geçirdim oracıkta bayılmışım kendimi hesatane kokula yatakta buldum serum takılıydı ilaç tedavisi ve kemoterapi için çok geç kalınmıştı abna sadece son günlerini iyi geçir denmişti serumu asi bir tavırla çıkardım ve penceren kaçtım koşmaya başladım bir yandanda ağlıyordum ama ne yazıkki gerçeklerden kaçılmıyordu mahalle sakinleri ile vedalaştım dediler ki nereye dedim uzaklara çok uzaklara mahallenin ufağı ve benim çok sevdiğim can durumu anlamışki ayağıma sarıldı gitme dedi ama gitmek zorundayım ben istemesem bile gitmek zorundayım gitmek zorundayım....

ÇALIŞMALARIM

Son günlerimi geçirmek için tatile çıktım havaiye Smile Bu Kalan son 5 günüm çok iyi geçirmek istiyorum

(ADMİNİM ÖSS NEDENİYLE OYUNU BIRAKIYORUM ONAYLAYINIZ LÜTFEN )

Nurten Hanım bir tedavi uygulayacağını ve bir psikolokla beni tatile yollayacağını söyledi... Psikolok beni denize kuma kumsala yollayacak ve bir iki arkadaşta bulmamı sağlayacakmış... Ama hepsi rüyamda olacakmış. Nurten kalbin atışı hariç her şeyi durduracağını söyledi...

Ahmetcan KAYA
1 sayfadaki 1 sayfası