HayatKariyerim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HayatKariyerim

Hayat Sensin! Şehir Seni Bekliyor! Çizgini Çizmeye Başla!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CAMİ ''DİNİ MERKEZ''

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

CAMİ ''DİNİ MERKEZ'' Empty
MesajKonu: CAMİ ''DİNİ MERKEZ''   CAMİ ''DİNİ MERKEZ'' Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 12:59 pm

CAMİ ''DİNİ MERKEZ'' Cami5-10
CAMİ ''DİNİ MERKEZ'' Filist10
Burası kalplerin huzur bulduğu ve en büyük günahların dahi gerçek pişmanlıkla yıkandığında temizlendiği bir yerdir. Öyle bir yerdir ki insanın yaratana en çok yaklaştığı ve adeta onun sevgisiyle dolduğu bir yerdir. Fakat her günah affedilmez. Ölüdrmek büyük bir günahtır. Ve unutmayın ilk emir ''Oku'' dur ''Yaratan Rabb'in adıyla oku'' dur. Unutmayın okuyun. İlerleyin ve hayırlı kişiler olun ancak bu şekilde kalbiniz huzur bulur. Ve yaratandan ayrı kalmayın. Size gönderdiği peygamberlerin yolundan ayrılmayın.

Günlük ibadet sayısı 2 dir. Her güncellemenizde buraya gelin. Sizi huzurla karşılayacak bir din adamı olacaktır. Sizi burada asıl karşılayan Allah olacaktır

Burası Dinin Merkezidir. Dini Lider ''Kaptan Kübalı'' dır.
Bismillahirrahmanirrahim.
(Rahman ve rahim olan Allah'ın adıyla)

Hey Haykar Halkı. Allah birdir. O gören ve gözetendir. Elbette ayıbınız ve günahlarınız vardır. Bunlar için af dileyin. Şüphesiz Allah affedicidir. O af kapılarını her zaman açık tutar. Bu Dünya'da ve öbür Dünya'da yaşanacak bir hayat her zaman vardır. Fakat bu hayatı zulmle yaşamak yahut bir bahçede sevdiklerinizle yaşamak sizin elinizdedir. Dünya hayatı bir sınavdır. Ve her yol her seçenek sadece bir sorudur. Cevaplar basittir. İki şıktan işinize geleni değil doğru olanı seçin.
Allah hepimizin günahlarını bağışlasın. Şehitlerimizin makamını cennet ve geride kalan ailelerinin Dünya ve Ahiret makamını cennet eğlesin. Onları korusun. Şüphesiz Allah O'na inanan kullarını sever ve gözetir.

Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla
Hamd Alemlerin Rabbinedir.
Rahman ve Rahimdir.
Din gününün malikidir.
Biz yalnızca Sana ibadet eder ve yalnızca Senden yardım dileriz.
Bizi doğru yola ilet;
Kendilerine nimet verdiklerinin yoluna, Gazaba uğrayanların ve sapmışlarınkine değil.

En son Admin tarafından C.tesi Eyl. 12, 2009 4:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://hayatkariyerim.yetkin-forum.com
kaptan kübalı

MesajKonu: Geri: CAMİ ''DİNİ MERKEZ''   CAMİ ''DİNİ MERKEZ'' Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 2:02 pm

Dini Düşüncelerim:
-Allah birdir.
-herkes ona muhtaçtır.
-Kıyamet günü herkes dirilecek ve herkese hesap sorulacaktır.
-Allah yolunda olmak en büyük nimettir.
-Her şeyin olduğu gibi hayatında bir sonu vardır.

Bu görevi istiyorum çünkü:
Allah yoluna giren ve girmek isteyenlere Yüce Allah'ın emirleri anlatmak için istiyorum.
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: CAMİ ''DİNİ MERKEZ''   CAMİ ''DİNİ MERKEZ'' Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 2:04 pm

kaptan kübalı demiş ki:
Dini Düşüncelerim:
-Allah birdir.
-herkes ona muhtaçtır.
-Kıyamet günü herkes dirilecek ve herkese hesap sorulacaktır.
-Allah yolunda olmak en büyük nimettir.
-Her şeyin olduğu gibi hayatında bir sonu vardır.

Bu görevi istiyorum çünkü:
Allah yoluna giren ve girmek isteyenlere Yüce Allah'ın emirleri anlatmak için istiyorum.

Görevi gerçekten hakettiniz mütasıp bir maaşla burada ek iş olarak çalışacaksınız. İlminizde ilerleyin. Fakat çalışmalarınıza cami'ye git ve dini gerçeleştir'i eklemeyi sakın unutmayın ki... insanları yarı yolda koymayın...
https://hayatkariyerim.yetkin-forum.com
kaptan kübalı

MesajKonu: Geri: CAMİ ''DİNİ MERKEZ''   CAMİ ''DİNİ MERKEZ'' Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 4:12 pm

Hey Cemaati müslimin:
2 gün için camiden uzak kaldığımı biliyorum.Bunun için sizden özür diliyorum.
bunun sebebi 1 arkadaşımın sünnet cemaatine davetli olmamdır.Lütfen beni affedin.
Allah şahidim olsun ki hiçbir kötü niyetim yoktur.İlk olarak Allah'tan sonrada sizden özür dilerim.

CAMİ ''DİNİ MERKEZ''
1 sayfadaki 1 sayfası