HayatKariyerim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HayatKariyerim

Hayat Sensin! Şehir Seni Bekliyor! Çizgini Çizmeye Başla!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kralllwolf KÖPRÜLÜ

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
kralllwolf

Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 2:05 am

Valiyle gece saat 2:30 (7 eylül) da yapmış oldugum telefon görüşmesinde kasaba gelirinin vergilerden 1 000 000 hl oldugunu, yarın vur emrinin çıkacagını, gelirin %70 inin askeriyeye ayrılacagını, uçak ve helikopter satın almaya/yapmaya hazırlandıklarını ögrendim...

Ayrıca sayın vali saolsun yeni bir şirket kurulacagını söyledi... Ne şirketi oldugu ögrenilemedi

saat 09:00 (7 eylül)

Boş zamanlarımda yaptıklarım: Biraz yürüyüş yap.Kamp yakınındaki nehirden balık tut. Tutabildigin balıkları kamp doktoruna götür ve biraz sohbet et.

çalışmalarım: Kamp doktoruna git! ölmek üzeresin... Silah imalatı için ön hazırlıkları tamamla. Tesisin kurulacagı yer, ve tesisin maliyetini belirle.Artık biraz daha gelişmiş silahlar gerekiyor. Fedailerin silahlarının bakımını yap.

saat 13:00 (7 eylül)

boş zamanlarda yaptıklarım: Kampta gezerken nobetcileri denetle. Dinlen, doktora görün, önerdigi ilaçları iç.

çalışmalarım: Tesis için yapabilirsen malzemeleri getirt.Küçük bir silah atolyesi, ve belki zamanla bir fabrikamız olabilir...

Saat 18:00 (7 eylül)

boş zamanlarda yaptıklarım: Fıkra oku televizyon izle bilgisayarda takıl. 3G hızıyla hayata baglan... Kısacası en güzel gününü yaşa...

çalışmalarım: Eger parcalar gelebildiyse ve herşey planlandıgı gibi gitiyse tesisi kurmaya başla. Tüm acemiler şehre insin.Bugun şanslı gün olabilir, adam toplasınlar.

saat 20:00 (7 eylül)

Boş zamanlarımda yaptıklarım: Fedailerle birlikte koşu yap.Doktorla görüş ve ona temel ateşli silahlarla ilgili bişeyler ögret.

çalışmalarım:Şehirde ayaklanma başlat. Halkın kafasına şunu sok! Vali asi liderine birsürü bilgi verdi. (Bilgiler yukarda yazıyor) Asıl casus valimi! Vali asiler adınamı çalışıyor.! Astsubay dedof bir asiyimi koruyor.? Halk eminim kızacaktır...

saat 22:00 (7 eylül)

Çıkacak ayaklanmayı örgütle... Şehirdeki herkesi gizli reklamlarla kışkırt.Basını satın al tek bir haber için 2 000 HL... vali asilere istihbarat veriyor.Taa en başından beri bu bir oyunmu, seçimlere 2 asi birdenmi katıldı! Vali henüz bir açıklama yapmadı. Eminim asilerden bir konuşma metni bekliyor... (Adminim kıllık yapma yaz bu haberi gerekirse daha fazla para veririm Smile )

En son kralllwolf tarafından Ptsi Eyl. 07, 2009 3:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 2:34 am

admin yaw nezamandır bi gün geriden geliyomuşum7 eyllde 6 yazmışım 6 da 5 Very Happy imsak vakitlerine bakmasam öyle gitcekmiş hiç uyarmıyon:D
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:23 pm

Bu gün 7 eylül... Eğer düzeltirsen sana bu şansı veririm... edit seçeneğini bu sefer kullan
https://hayatkariyerim.yetkin-forum.com
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 8:09 pm

kralllwolf demiş ki:

saat 09:00 (7 eylül)

Boş zamanlarımda yaptıklarım: Biraz yürüyüş yap.Kamp yakınındaki nehirden balık tut. Tutabildigin balıkları kamp doktoruna götür ve biraz sohbet et.

çalışmalarım: Kamp doktoruna git! ölmek üzeresin... Silah imalatı için ön hazırlıkları tamamla. Tesisin kurulacagı yer, ve tesisin maliyetini belirle.Artık biraz daha gelişmiş silahlar gerekiyor. Fedailerin silahlarının bakımını yap.

saat 13:00 (7 eylül)

boş zamanlarda yaptıklarım: Kampta gezerken nobetcileri denetle. Dinlen, doktora görün, önerdigi ilaçları iç.

çalışmalarım: Tesis için yapabilirsen malzemeleri getirt.Küçük bir silah atolyesi, ve belki zamanla bir fabrikamız olabilir...

Saat 18:00 (7 eylül)

boş zamanlarda yaptıklarım: Fıkra oku televizyon izle bilgisayarda takıl. 3G hızıyla hayata baglan... Kısacası en güzel gününü yaşa...

çalışmalarım: Eger parcalar gelebildiyse ve herşey planlandıgı gibi gitiyse tesisi kurmaya başla. Tüm acemiler şehre insin.Bugun şanslı gün olabilir, adam toplasınlar.

saat 20:00 (7 eylül)

Boş zamanlarımda yaptıklarım: Fedailerle birlikte koşu yap.Doktorla görüş ve ona temel ateşli silahlarla ilgili bişeyler ögret.

çalışmalarım:Şehirde ayaklanma başlat. Halkın kafasına şunu sok! Vali asi liderine birsürü bilgi verdi. (Bilgiler yukarda yazıyor) Asıl casus valimi! Vali asiler adınamı çalışıyor.! Astsubay dedof bir asiyimi koruyor.? Halk eminim kızacaktır...

(saat 9:00 için)
Yürüyüş yaptım ve balık tutmaya kalkıştım ama elim ayağıma dolandı iyiki nehire uçmadım... Ama bir tane balık yakalayabildim... Nasıl olduğunu bilmiyorum ama... Ayrıca doktorla sohbet etim doktorun korku içinde olduğunu farkettim...
Çalışmalarım
Silah bakımlarını yaptım ayrıca tedaviye başladım... Maliyet olarak 300.000 Hl bekliyorum... Bu ne ya ?

(saat 13:00)
Doktorun önerdiği ilaçları kullanıyorum... Aynı zamanda denetimlede uğraştım... Bunun yanı sıra ön hazırlıklarla uğraşıyorum...

(saat 18:00 için)
En güzel günümü yaşadım mükemmeldi... Doktorla sohbet ettik bana tıpla ilgili bişiler söyledi ama aslında ne dediğini anlamadım çok komikti... Bayağı eğlendim...

Henüz parçalar toplanmadı... Acemileri şehre gizli yollardan soktum... Çağrıyı hızlandırdım...

(saat 20:00 için)

Acemileri kullanarak ortalığı karıştırdım! haha! Yarın ortalık karışacak! Sanırım devlet beklemediğinden tekme yiyecek!
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 3:37 am

8 EYLÜL
------------------------------------------

sabah 09:00 suları manyak hareketli bi günden sonra, nilaydamla görüşmeyi beklerken (rk da)

boş zamanlarımda yaptıklarım: Televizyon izle, doktorla gezinti yap eglen coş...

çalışmalarım: Doktora bildigin konularda küçük şeyler ögret... Çok ihmal ettim garibanı.

öglen 13:00 sabaha kadar nilaydayı bekledigimden horul horul uyudugum saat...

boş zamanlarımda yaptıklarım: Playstation oyna, kampta yoksa ayıp yaw 125 000 verdik.

çalışmalar: Doktora temel ateşli silahları ögret... Nobetcileri tehlike konusunda uyar.

Akşama dogru 18:00

boş zamanlarımda yaptıklarım:
fedailerle basketbol yada futbol oyna, dinlen.Doktorla zaman geçir bişeyler ögret

Çalışmalarım: Doktor parasına zam isterse öldür.

güneş battıktan 15 dk sonra 20 :00

boş zamanlarımda yaptıklarım: Kuş avla (susturuculu tabancayla tabikide... Av tüfegiyle bende vuruyorum)

çalışmalarım: Doktora git tedavi edilmek gerek. Ve ona deki doktor lideri sorgulamadıgı sürece lider doktoru kollayacak.

günün son güncellemesi 22:00(hani şu genelde yapılmayan:D canım adminim sana laf çarpmadım hatırlatmak için söyledim. Senden memnunum Very Happy )

Boş zamanlarımda yaptıklarım:Koşu yap, televizyon izle, balık tutmaya çalış. 2-3 tane bekliyorum busefer Smile Tutamassan bi elbombası at suya ölenler yukarı çıkar...

çalışmalarım: Elbombası suyun içinde patlarmı araştır. Bu muhtemelen temel ateşli silahlar konusunda gelişmeni saglar.
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:24 pm

kralllwolf demiş ki:
Valiyle gece saat 2:30 (7 eylül) da yapmış oldugum telefon görüşmesinde kasaba gelirinin vergilerden 1 000 000 hl oldugunu, yarın vur emrinin çıkacagını, gelirin %70 inin askeriyeye ayrılacagını, uçak ve helikopter satın almaya/yapmaya hazırlandıklarını ögrendim...

Ayrıca sayın vali saolsun yeni bir şirket kurulacagını söyledi... Ne şirketi oldugu ögrenilemedi

saat 09:00 (8 eylül)

saat 13:00 (8 eylül)

saat 9 benim için klasik doktor talim ve balıklar arasında geçiyor ama bu beni mutlu ediyor...

saat 13:00 için
Bu gün saat 20:00'da asker ve silah ayrıca para desteği geliyor sanırım iyi bir savunma gerekecek ve görevimin başında olmalıyım...
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 12:09 am

kralllwolf demiş ki:
8 EYLÜL
------------------------------------------
Akşama dogru 18:00

fedailerle basketbol yada futbol oyna, dinlen.Doktorla zaman geçir bişeyler ögret

Çalışmalarım: Doktor parasına zam isterse öldür.

güneş battıktan 15 dk sonra 20 :00

boş zamanlarımda yaptıklarım: Kuş avla (susturuculu tabancayla tabikide... Av tüfegiyle bende vuruyorum)

çalışmalarım: Doktora git tedavi edilmek gerek. Ve ona deki doktor lideri sorgulamadıgı sürece lider doktoru kollayacak.

günün son güncellemesi 22:00(hani şu genelde yapılmayan:D canım adminim sana laf çarpmadım hatırlatmak için söyledim. Senden memnunum Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_biggrin )

Boş zamanlarımda yaptıklarım:Koşu yap, televizyon izle, balık tutmaya çalış. 2-3 tane bekliyorum busefer Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_smile Tutamassan bi elbombası at suya ölenler yukarı çıkar...

çalışmalarım: Elbombası suyun içinde patlarmı araştır. Bu muhtemelen temel ateşli silahlar konusunda gelişmeni saglar.
saat 18:00

-Spor yaptım eğlendim... Doktor mu doktor artık yok!

çalışmalarım
-Olsada vurabilsem...

saat 20:00 için
Doktor yok av yok ne av ne?

çalışmalarım
Doktor yok ki...

saat 22:00
yapamadığım ve öğrenmeden yapamayacağım işler için vakit harcayıp duruyorum...

çalışmalarım
-Ortada doktor yok ki...
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 5:28 pm

Boş zamanlarımda yaptıklarım: eglen...

çalışmalarım :Hastaneye git ve saglıgın için gereken herşeyi yap. Yaşlı gizemli adamla baglantı kur ve durumla ilgili bilgi al.

Eğlendim...

Çalışmalarım:
-Bu gün yaşlı adama uğradım. Lanet olsun! Kahretsin! Bu adam burda neler olmuş : ( Amca! Amca Kalk! Ölmüş bu... Kahretsin!
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 10:45 pm

saat 10:00

boş zamanlarımda yaptıklarım: Hastaneye git ve saglık için gerekli olan şeyleri yap... Nurtene bi gorun belki iyi gelir.

çalışmalarım:Nurtenin yaninda (artik her nerdeyse) ise basla.
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 3:52 pm

kralllwolf demiş ki:

boş zamanlarımda yaptıklarım: Hastaneye git ve saglık için gerekli olan şeyleri yap... Nurtene bi gorun belki iyi gelir.

çalışmalarım:Nurtenin yaninda (artik her nerdeyse) ise basla.

Kliniğe gittim ve tedavi gördüm... Nurten'e de göründüm o da bana yardımcı oldu...

Çalışmalarım:
-İş yerim olan oto galeriye gittim ve araba parçalarını elime tutuşturdular hmm bakalım ne yapabiliriz...
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 4:01 pm

boş zamanlarımda yaptıklarım: Nurten'e sohbet etmeye git.. Birlikte admini çekiştir Very Happy

çalışmalarım:Elimdeki araba parcalarını birleştirerek bir araba meydana getir Smile Satılmak üzere hazırla.Birgunluk iş degil tabide.. Elinden geleni yap... Satamassak Nurtenle gezeriz artık Razz
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 7:32 pm

kralllwolf demiş ki:

boş zamanlarımda yaptıklarım: Nurten'e sohbet etmeye git.. Birlikte admini çekiştir Very Happy

çalışmalarım:Elimdeki araba parcalarını birleştirerek bir araba meydana getir Smile Satılmak üzere hazırla.Birgunluk iş degil tabide.. Elinden geleni yap... Satamassak Nurtenle gezeriz artık Razz

Nurten'le sohbet ettim. Bu şehrin kurucusunu eleştirdim heh heee...

Çalışmalarım
Elimdeki araba parçalarıyla ne yapabilirim hemen başladım işe çabuk bitmez ama umarım güzel bir şey yaparım...
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 11:34 pm

boş zamanlaımda yaptıklarım: Şehrimize yeni gelen bayan arkadaşımızı ziyaret et (onun profilindede yer alsın...) bi çiçek ve bi paket çukulata Smile

çalışmalarım: Nurtenin yanında çalışmaya devam et... Araba parçaları...birleşmeli.
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 12:04 pm

18:00

Televizyon izle... Nurtene yardım et.

çalışmalarım: Araba üzerinde yogunlaş... Belki satıştan iyi bi pay alırsın Razz
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 12:58 pm

kralllwolf demiş ki:

boş zamanlaımda yaptıklarım: Şehrimize yeni gelen bayan arkadaşımızı ziyaret et (onun profilindede yer alsın...) bi çiçek ve bi paket çukulata Smile

çalışmalarım: Nurtenin yanında çalışmaya devam et... Araba parçaları...birleşmeli.

Şehrimize yeni gelen Defne adlı kişiyi ziyaret ettim... Bir çiçek ve bir paket çikolata ile... Ne 50 Hl mi? Yok artık!

Çalışmalarım
-Araba parçalarından ne yaptığımızı öğrendim... Makam aracı. Aah eski cin fikirler buna bir bomba hehee...
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 11:00 pm

boş zamanlarımda yaptıklarım: Söyleyeceklerin hakkında iyice düşün, bir sorgu bekliyor...

çalışmalarım:Ayaklanmayla ilgim olmadıgını... Başını belaya sokan arkadaşlarını geri dönmeye ikna etmek için orda bulundugunu iddia et.
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 10:08 pm

kralllwolf demiş ki:

Televizyon izle... Nurtene yardım et.

çalışmalarım: Araba üzerinde yogunlaş... Belki satıştan iyi bi pay alırsın Razz

Televizyon izledim ve Nurten'e yardım ettim

Çalışmalarım:
-Araba yapma işinde yoğunlaştım...
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 12:59 pm

saat:18 00

boş zamanlarımda yaptıklarım: Akvaryumdaki balıkları izle... Huzur dol

çalışmalarım: Akvaryum ve birkaç balık al... Psikologa git.Arabayla ilgilenmeye devam et... Hazır olmalı.

(EDİT YASAK DEDİN YA YENİDEN YAZDIM Very Happy BU GECERLİ DİGERİ DEGİL Very Happy)
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 7:27 pm

kralllwolf demiş ki:
saat:18 00

boş zamanlarımda yaptıklarım: Akvaryumdaki balıkları izle... Huzur dol

çalışmalarım: Akvaryum ve birkaç balık al... Psikologa git.Arabayla ilgilenmeye devam et... Hazır olmalı.

(EDİT YASAK DEDİN YA YENİDEN YAZDIM Very Happy BU GECERLİ DİGERİ DEGİL Very Happy)

Akvaryumdaki balıkları izledim ama pek huzur dolduğum söylenemez...

Çalışmalarım:
-Akvaryum ve birkaç balık alcaktım ama bulamadım... Psikoloğa gittim bak bu işe yaradı... Araba yarın hazır!
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 10:31 pm

saat: 10:00

boş zamanlarımda yaptıklarım: Spor yap... Saglık öenmli

çalışmalarım:Silah al... En iyisinden. En paran yeteninden bitane... Silah ruhsatı var zaten Razz
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:50 pm

boş zamanlarımda yaptıklarım:İllede balık istiyorum git balık ara pazarda, bütün boş zamanı doldurmalı Smile

çalışmalarım:arabayı valiye teslim etmek için hazırla
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 4:58 pm

kralllwolf demiş ki:
saat: 10:00

boş zamanlarımda yaptıklarım: Spor yap... Saglık öenmli

çalışmalarım:Silah al... En iyisinden. En paran yeteninden bitane... Silah ruhsatı var zaten Razz

Silah rusatı mı yok ki... Yetenek var ama almadım hehe
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 3:43 pm

kralllwolf demiş ki:

boş zamanlarımda yaptıklarım:İllede balık istiyorum git balık ara pazarda, bütün boş zamanı doldurmalı Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_smile

çalışmalarım:arabayı valiye teslim etmek için hazırla

Balık gene tutamadım ya...

Çalışmalarım
-Araba artık hazır!
kralllwolf

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:31 pm

boş zamanlarımda yaptıklarım: Şehirde kücük bir gezinti yap

çalışmalarım: Arabalar, siparişleri yapmaya başla. İş saati boyunca galeride ol. Patronun ihtiyacı olabilir Smile
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 1:03 am

kralllwolf demiş ki:

boş zamanlarımda yaptıklarım: Şehirde kücük bir gezinti yap

çalışmalarım: Arabalar, siparişleri yapmaya başla. İş saati boyunca galeride ol. Patronun ihtiyacı olabilir Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 2 Icon_smile

Şehirde küçük bir gezinti yaptım... Nurten'e rastladım bana eşlik etti hatta Vali'yide gördüm... Arabasında gezdik yav acaba üstüme başıma bir şeyler mi alsam... Mühendislik kıyafetleri sokakta eğlenceli ciddi ama sıkıcı ya...

Kralllwolf KÖPRÜLÜ
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki