HayatKariyerim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HayatKariyerim

Hayat Sensin! Şehir Seni Bekliyor! Çizgini Çizmeye Başla!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kralllwolf KÖPRÜLÜ

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
kralllwolf

Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 4:39 pm

boş zamanlarda yaptıklarım: Şehirde turla... Halkın güvenini kazan

çalışmalarım: İşe git... Kütüphaneye ugra ve bilgili kişilerden kitap önerileri al. Belki kariyerim için yapacagım önemli bi atılım Very Happy
Admin
Admin

Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Kralllwolf KÖPRÜLÜ   Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 7:59 pm

kralllwolf demiş ki:
boş zamanlarda yaptıklarım: Şehirde turla... Halkın güvenini kazan

çalışmalarım: İşe git... Kütüphaneye ugra ve bilgili kişilerden kitap önerileri al. Belki kariyerim için yapacagım önemli bi atılım Kralllwolf KÖPRÜLÜ - Sayfa 3 Icon_biggrin

Şehri turladım... Bu biraz eğlenceliydi... Halkın güveni mi... Selam bile vermiyorlar. Dua etmem gerek Very Happy Bari yaratan affetsin...

Çalışmalarım
-İşe gittim... Kütüphaneye ugradım. Kütüphanede duran bayan bana Temel Matematikte ustalaşmamı sonra Profesyonel matematik dedi... Eğer yaparsam köprü ihalesini alabilirmişim... Tabii profesyonel mühendislikte çökmemesi için iyi olur Very Happy
https://hayatkariyerim.yetkin-forum.com

Kralllwolf KÖPRÜLÜ
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3